Це серія дописів про майже 30 співробітників, які виросли в нашій компанії за останні рік-півтора. Кожному з них ми поставили два питання: які твої якості та які твої навички допомогли тобі вирости? Про це ж запитали у їхніх керівників.
Дописи виходять раз на тиждень, а останній буде присвячений 7 найпопулярнішим лайфхакам, як вирости в Реакторі 💫
Зустрічайте нових героїв!
Антон Поляков, з дизайнера в головного по дизайну
Антон пише у своєму профілі в блозі, що він скромний. Що ж, Антоне, доведеться трохи поніяковіти, тому що ти теж герой цього допису!
Антон прийшов до нас дизайнером, а з лютого 2020 року став керівником відділу дизайну. Чому саме він? Можливо, Андрію Боровику сподобалася його кепка? Ні, друзі, справа зовсім не в цьому!
Андрій Боровик про Антона:
Антон ввічливий, скромний, тактовний і уважний до чужих проблем. Він вміє рефлексувати й коригувати свої дії.
Маючи досвід в PM, Антон застосовує свої знання в роботі. Він шукає і використовує можливості тих інструментів, якими володіє, наприклад, Figma. У ній Антон організував системну роботу з усією графікою продукту. Крім того, він поглибив свої знання у фотографії (проєкт з фотками менеджерів на сайті), у відео (ролики «Бу-бу-бу», відкриття поверхів), підготовці та виробництві подарунків. І організував роботу відділу у складній Jira.
Антон про себе:
Я намагаюся дивитися у проблеми глибше. Поверхневе розв'язання проблем — це лотерея, може пощастити, а може й ні.
Намагаюся шукати баланс між швидкістю виконання задач та якістю. Можна мати місяць і зробити суперкрасиво нікому не потрібну річ, а можна за два дні розв'язати проблему. Також важливо підходити системно — дуже допомагає не перепридумувати велосипед.
Добре ставлюся до критики. Намагаюсь бути чесним із собою та іншими. Якщо це не особисте, стосується тільки робочого процесу, це тільки поліпшує результат.
Вважаю, що треба бути відкритим до нових ідей. Якщо тобі щось незнайоме, не треба зустрічати це в багнети. Круто ж розібратися, чому людина так думає, зрозуміти її ідеї та хід думок.
Настя Слюнченко, з менеджера TRN в заступники головного по дизайну
Настя починала роботу в Реакторі з менеджера з продажу в TRN, а потім вирішила змінити професію і стати дизайнером. І стала, друзі! Та ще таким крутим, що від серпня 2020-го вона наш заступник головного по дизайну 🔥
Андрій Боровик про Настю:
Головні якості Насті — наполегливість і працьовитість. Вона уважно слухає, швидко робить, не боїться переробити для кращого результату. Їй не потрібно пояснювати по кілька разів: навіть якщо вона чогось не знала, Настя швидко розбереться, не повторить помилок (які вона може зробити тільки через незнання).
Про професійні навички та досягнення. Все, в чому потрібно, Настя розбереться. Потрібні інтерфейси — будуть. Потрібні ілюстрації — будуть. І кльові, і дофіга. Настя намалювала сотні ілюстрацій у вибраному нею стилі: для свят, для «Ким бути». Оформила купу акцій — швидко та добре. І відмінно вміє організувати свою і чужу роботу: наприклад, проєкт з редизайну Едіка був організований і виконаний в строк.
Слово Антону Полякову:
Настя відразу розуміє проблему/завдання та йде до мети. Вона вміє тримати фокус на конкретній проблемі, розв'язувати тільки її за допомогою простих і зрозумілих інструментів. Це дає їй можливість все робити дуже швидко, причому багато різних варіантів. У Насті класний смак, класні ідеї, класна надивленість. На неї можна покластися, я повністю їй довіряю і впевнений, що з її завданнями та проєктами все буде добре. Наприклад, я можу не заглиблюватися в процес редизайну Едіка.
Настя дуже відповідальна. Будь-яке завдання вона виконає навіть з більшою ретельністю, ніж цього можна було очікувати. Спілкування з нею завжди конструктивне, у спірних моментах вона звертається до логіки.
А що ж думає сама Настя?
Передусім вирости мені допомогла віра людей в мене :) Навіть коли в мене самої ще цієї віри не було. Я відчувала підтримку колег, мені дали шанс, про який навіть мріяти страшно, оскільки в мене зовсім не було досвіду. Я не мала права цей шанс проґавити. Тоді вже під'єдналася моя відповідальність, прокинувся внутрішній трудоголік. Важливо слухати й вчитися, не боятися питати та сприймати всі рекомендації як допомогу, а не як критику. Достатньо довгий час я соромилася сказати, що я дизайнер Work.ua, бо який я там дизайнер. Але зараз я впевнено можу сказати, що неабиякий! Знову-таки, завдяки людям. Бо знаю, що мені довіряють, в мені не сумніваються, мене цінують.