Ми передали наш мінік у руки нового водія. А точніше — водійки :) Від сьогодні до кінця карантину за кермом нашого корпоративного авто їздитиме Ольга Аржанцева — лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії Дитячої обласної лікарні та підвозитиме своїх колег на роботу.
Чому ми це зробили
У зв’язку з карантином лікарям стало складніше діставатися до роботи. Щоб полегшити цей процес та зробити його максимально безпечним, ми віддали у користування своє корпоративне авто, щоб хоч трохи спростити життя тим, хто життя рятує. До того ж, на карантині він здебільшого просто сумував на стоянці без нас.
Чому саме в цю лікарню
Ми пропонували авто різним лікарням. Свою згоду та готовність взяти трошки відповідальності виявили саме представники відділення анестезіології та інтенсивної терапії Дитячої обласної лікарні. Ключі та відповідальність на себе взяла Ольга. Ми вже навернули з нею невеликий гак навкруги відділення. Вона досить впевнений та спокійний водій :)
Сподіваємося, такий «прокат» допоможе медикам простіше добиратися до роботи, щоб рятувати діточок та зберігати їхнє життя!
P.S. А прямо за хвилину до публікації цього запису нам зателефонував Олін керівник — головний реаніматолог Космічки та дослівно сказав, що це просто якесь чудо, а не машина, і передав слова вдячності та привіт нашій команді :)
Для нас же чудо, що авто, яким ще місяць тому користувалися менеджери з продажів з правом керувати ним тому, хто покаже найкращі результати, тепер допомагає дніпровським лікарям!
Отже, 19. Сьогодні наш іменинник став дорослішим ще на один рік. І рік цей, я вам скажу, був ого-го! Після нього вже не хочеться називати Реактор хлопчиком та розповідати, як він ріс, ріс і виріс. Він мужній, він сильний, він — це ми. Це команда. І її життя 2019-2020 вкладається в 100 дієслів, за допомогою яких ми розповімо, що робили. Поїхали!
Цього року ми:
І головне — ми діяли. Бо ми були, і ми будемо. Разом.
А ще знаєте, що ми завжди будемо робити? Творити! Бо що то за Реактор, якщо без креативу. І ми таки накреативили.
Наш відділ дизайну запрошує до перегляду авторської галереї витворів сучасного мистецтва:
Усі ці шедеври були створені нашими талановитими дизайнерами. Вибирайте, який з творів подобається вам найбільше та діліться ним у соціальних мережах. Подобаються усі? Не стримуйте себе :)
І, звісно, подарунки! Традиційний, новенький, свіженький Альманах 2019-2020 — до вашої увааааги! Насолоджуйтеся, друзі!
І пам’ятайте, хоч зараз ми не разом. Хоч ми не можемо обійнятися та привітати один одного особисто, це також мине. І коли ми нарешті зустрінемося, ох нехай тримається той офіс, що вже забув наш регіт та жарти :)
З днем народження, Реакторе. Ти є любов ❤️
Ніякий карантин не завадить нам допомагати людям. І цього разу ми вирішили створити окремий розділ для вакансій з дистанційною роботою. І команда Продукту зробила це менше, ніж за добу! Знайти розділ можна на головній сторінці.
По суті він в нас майже і був, просто знаходити дистанційну роботу потрібно було за допомогою розширеного пошуку, вибравши вид зайнятості «дистанційна робота». А тепер можна і так, і так.
Сподіваємося, так нашим шукачам буде зручніше знаходити роботу на дому та пристосовуватися до нової реальності!
Знаєте, як починаються 99% наших постів про соціальні ініціативи? «У нашої компанії є цінність — допомагати людям. Тому ми вирішили купити/зібрати/прибрати/висадити/перерахувати/віддати...»
Щоразу, коли я це пишу, то думаю, та камон, всі вже вивчили цю цінність назубок, давай вже щось нове напиши. А дзуськи! Бо знаєте, шо? Бо це, блін, реально важливо. В нас реально є така цінність, тобто не то що вона в нас просто є. Це реально те, заради чого ми працюємо. У звичайні часи найбільше ми допомагаємо у пошуках роботи й співробітників, курсів та тренінгів, а також у навчанні швидкому друку. Час від часу допомагаємо місту, воїнам АТО, молодим талантам тощо.
У скрутні ж часи — допомагаємо тим, кому це потрібно найбільше. Саме тому у звичайному скайп-чатику за якихось 5 хвилин ми вирішили, що час допомагати нашій медичній системі.
25 декабря сотрудники Реактора перевоплотились в самых настоящих изобретателей. А все потому, что мы решили провести корпоратив в стиле «Як тєбє такоє, Ілон Маск?». Вызов был принят, поэтому зал Дома Пчелкина наполнился гениями разных эпох и миров.
Мария Склодовская-Кюри блистала на танцполе, Жак-Ив Кусто погружался в увлекательный квиз, разрушители мифов научным путем доказали крутость фотозоны, созданной Антоном Поляковым и Андреем Боровиком, а Гаечка конструировала веселые тосты.
Друзі! Ми це зробили. Проєкт «3000 на допомогу людям» добіг кінця, і ми можемо підбити підсумки.
Допомагати людям — одна з найголовніших цінностей Реактора. В рамках цієї цінності ми згадали нашу стару традицію — 3000 гривень на благочинність. В грудні кожен з нас отримав конверт з грошима та інструкціями. Цього року в нас був наймасштабніший проєкт за всі роки існування традиції, адже ми роздали 232 конверти з грошима та інструкцією про застосування. Ми могли розпорядитися ними на власний розсуд, головною умовою було — комусь допомогти.
Не буду багато писати, розкажу головне.
Недавно мы анонсировали воркшоп от Кирилла Ткачева «Леттеринг по правилам», и вот 21 декабря провели мероприятие, готовы поделиться впечатлениями.
В отдел дизайна пришла задача, в которой была фотка Mini:
...и пожелание «сделайте красиво, как вы умеете».
Коли ми встановили нові вхідні двері до офісу та хотіли наліпити позначку про відеоспостерження, виявилось, що нормальної наклейки про відеоспостереження не існує. Ми зробили свою наклейку, яка відповідає всім стандартам: максимально проста і зрозуміла, легко читається, навіть здалеку, кути мають правильні скруглення, красива іконка відеокамери та безкоштовний шрифт.
Ось так чудово це виглядає в реальному житті.
Завантажте наклейку в потрібному форматі
Зняли невеликий відеоролик про те, як розфарбовували переговорку в Реакторі. Білі стіни змінили веселими написами «бу бу бу». Тепер розмальована балончиком та маркерами кімната виглядає схожою на дахозносні берлінські бари.
Майже кожен з компанії Реактор зміг прийти і взяти участь у цьому перформансі та залишити своє власне «бу».
На цьому короткому відео можна подивитись, як це було. Невеличкий спойлер: було весело :)